Ponadczasowy

Reportaż ślubny 

koszt inwestycji: 4200 zł

  • jestem dla Was przez cały dzień (do 14 godzin), max. do godz. 00:15,

  • przygotowania, portrety Panny Młodej i Pana Młodego w trakcie przygotowań, first look, błogosławieństwo rodziców, ceremonia ślubna, sesja Pary Młodej w dniu ślubu i przyjęcie weselne,

  • min. 500 fotografii - wszystkie poddane spójnej, autorskiej obróbce,

  • zabezpieczona hasłem, specjalna galeria on-line (wszystkie zdjęcia w pełnej rozdzielczości),

  • grawerowane pudełko + kilkadziesiąt odbitek.

rituals-fotografia-027.jpg

Przygotowania Panny Młodej

Przygotowania Panny Młodej to dużo więcej nie tylko wykonanie fryzury, makijażu i włożenie sukni. To przede wszystkim ogrom emocji, swoista mieszanka nerwów, podekscytowania, radości i dlatego uważam, że jest to bardzo ważna część Waszego dnia, zdecydowanie warta uwiecznienia!

ABN-001E.jpg

Portret Panny Młodej

Ten portret pięknej Ani powstał na koniec przygotowań, przy oknie, w mieszkaniu jej rodziców. Jest to mój ulubiony przykład na to, że nawet w nieidealnym miejscu można wykonać dobre zdjęcie. W tym przypadku po przygotowaniach mieliśmy tylko kilka minut na portrety, ale zalecam, żeby przeznaczyć więcej - np. 10-15 minut na samą sesję z Panną Młodą!

180811-N-K-01-026.jpg

Portret Pana Młodego

Portret Kuby wykonany podczas przygotowań. Fotografia portretowa jest swego rodzaju procesem, zarówno dla mnie jako fotografa, jak i dla modela. Mając trochę czasu po przygotowaniach warto pokusić się o wykonanie krótkiej sesji, w tym kilku prostych w zamyśle, ale bardzo dobrych portretów.

rituals-fotografia-004.jpg

First-look

Ta nazwa i swego rodzaju obyczaj przejęty został zza oceanu i oznacza nic innego, jak Wasze pierwsze spotkanie w dniu ślubu. Jeśli macie w planach zobaczyć się przed ceremonią, to warto zaplanować miejsce, najlepiej na zewnątrz i nieco z dala od wszystkich gości, ale może być równie dobrze przed domem lub w środku. Idealnie jest, gdy uda się uniknąć najczęściej słabo oświetlonych wnętrz mieszkań/hoteli.

rituals-fotografia-067.jpg

Błogosławieństwo rodziców

To szczególny moment i dlatego zwracam ogromną uwagę na uchwycenie wszystkich emocji towarzyszącym zarówno Wam jak i rodzicom. W miarę możliwości warto znaleźć spokojne miejsce - tutaj błogosławieństwo odbyło się na łonie przyrody (był to pomysł Pary Młodej) i wyszło wspaniale!