artystyczna fotografia slubna

Justyna & Simon

Elegancki ślub z przyjęciem w Villi Foksal

fotografia-slubna-villa-foksal-103.jpg

Ślub Villa Foksal

Z Justyną i Simonem spotkaliśmy się na zimowej sesji narzeczeńskiej ponad rok temu w Warszawie. Obecnie mieszkają w Niemczech, więc ucieszyłem się, że swój ślub planują w Warszawie w eleganckiej restauracji Villa Foksal. Dzień ślubu nadszedł bardzo szybko i tak oto spotkaliśmy się ponownie, tym razem w sierpniu. Myślę, że pochmurna aura tej soboty znakomicie kontrastowała z ogromem pozytywnych emocji i wydarzeń w jakie obfitował ślub i przyjęcie.

Przygotowania odbyły się w stylowych apartamentach, m.in. w Apartamencie Ambasada sąsiadującym z Villą Foksal. Była to znakomita decyzja, gdyż oryginalne i eleganckie wnętrze apartamentu idealnie korespondowało z charakterem przyjęcia. Ceremonia ślubna - prowadzona w dwóch językach- odbyła się w pięknym wnętrzu zabytkowego kościoła Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu. Jest to jeden z nielicznych zabytków w Śródmieściu, który przetrwał wojenną zawieruchę.

Po ceremonii Para Młoda udała się odkrytym kabrioletem w krótką, ale ekscytującą podróż na miejsce przyjęcia. Uroczyste przywitanie Pary Młodej odbyło się w ogrodzie Villi Foksal, tam także miało miejsce emocjonalne składanie życzeń przez gości weselnych. Villa Foksal z pewnością stanowi wyjątkową pozycję na mapie Warszawy - mieści się w odremontowanej kamienicy na samym końcu ulicy Foksal, w sąsiedztwie Pałacu Konstantego Zamoyskiego. Zarówno obsługa jak i serwowane dania były na najwyższym poziomie, a całości dopełniała piękna oprawa kwiatowa w wydaniu florystek z firmy Na Kokardę.

Goście bawili się przy muzyce granej na żywo przez znakomity Milky Way.

Chciałbym jeszcze wspomnieć o wyjątkowym detalu - szytych na miarę butach Justyny, które wykonała Aga Prus - rodzinna firma obuwnicza z Warszawy.

Przekonajcie się sami jak było pięknie tego dnia!

Warszawa 

Przygotowania

fotografia-slubna-villa-foksal-001.jpg
 

 

 

Kościół Sióstr Wizytek

Ceremonia Ślubna 

fotografia-slubna-villa-foksal-066.jpg
 

 

MOC EMOCJI

Przyjęcie w Villi Foksal 

fotografia-slubna-villa-foksal-212.jpg